Нова Златна книга - 17-то издание, на 20 мај 2021 бесплатно со купен Слободен печат

 

Новото печатено издание на Златна книга 2021/22 излезе од печат, годинава за прв пат во БОЈА и со нови информации.

 

Бесплатен примерок може да подигнете со купен Слободен печат на 20 мај 2021 (четврток) во трафиките и маркетите во сите градови во земјата.

 

Златна книга е водечки домашен информатор, секогаш со нови и точни податоци со приближно 37,000 фирми, институции и организации.

 

Покрај печатеното издание, сите информации се достапни и на веб страната www.zk.mk на деск топ или на мобилни уреди.

 

Вашиот бесплатен примерок на новата Златна книга 2021/22 можете да го подигнете и во просториите на Р3 Инфомедиа, секој работен ден од 08 до 16 часот на Булевар Партизански Одреди 42/2, Скопје 1000. Телефонски број 02/ 31 77 888


 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи