Нова Златна книга, бесплатно во вторник со Слободен печат!

 

Од оваа година R3 Infomedia како издавач на Златна книга ја започнува соработката со Слободен печат.

 

Со купување на весникот во вторник, 23 мај, сите читатели на Слободен Печат добиваат бесплатен примерок на новото годишно издание на Златна книга.

 

Златна книга, водечкиот домашен информатор, и оваа година ви обезбедува нови и проверени информации за над 50,000 компании, организации и институции во земјата.

 

Дополнително, со секој примерок добивате нови купони за попусти и гратиси на производи во повеќе од 100 фирми.

 

Златна книга е достапна и преку веб страна (www.zk.mk) и мобилна апликација,  а наскоро и со нови содржини за настани од културата, и совети за секојдневни потреби.

 

Не заборавајте да го набавите вашиот Слободен печат во вторник, со подарок Златна книга 2017/18.

   

 


Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи