Bleni në zbritje deri më -40% në 24 vende gjatë gjithë vitit

 

Pajisje dhe shërbime për automobilashtëpi dhe oborrengrohje dhe klimatizimmobiljeetj

 

Gjithsej 24 kupone me zbritje për produkte dhe shërbime të ndryshme në zbritje deri më -40%, të cilat janë të vlefshëm gjatë gjith vitit në edicionin e ri të Librit të artë 2016/17.

 

Gjeni në faqet e para të librit, merrini me vete dhe kurseni gjatë blerjeve të ardhëshme. Afati nuk është i kufizuar - kuponet mund t'i shfrytëzoni gjatë gjith vitit!

 

Librin dhe kuponet i fitoni falas. Nëse ende nuk e posedoni ekzemplarin e ri Libri i artë, mjafton të shkoni në njërin nga sallonet e TelekomitShkup-Bit pazar, Shkup-Çair, Shkup-Çento, Kumanovë, Tetovë, Gostivar, Kërçovë, Dibër, Strugë, ose në zyrën e R3 Infomedia.

 

Kuponet mund t'i gjeni edhe në verzionin online të Librit të artë. Klikoni këtu, shkarkoni në telefonin tuaj celularë ose printoni ato.

 

 

Kuponet tregoni në vendet e shitjes dhe kurseni deri më 40% nga çmimet aktuale!

   

 


Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj