Fortuna grup

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bul.Boris Trajkovski 274
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7855 км

  • Faksi: 02 3109001
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Fortuna është kompani private e themeluar në vitin 1992. Sot, ajo është një nga kompanitë tregtare më të mëdha në Maqedoni në sektorin e saj. Fortuna ka në pronësi të saj një hapësirë afariste prej 2500 metër katrorë në ambient të hapur dhe 800 metra katror në hapësirë të mbyllur tregtare. Përveç kësaj, Fortuna ka rrjetin e saj të shpërndarjes prej disa automjetesh për shërbime diretke të klientëve. Momentalisht kemi 30 të punësuar në Fortuna dhe dy në sektorin e shitjes.

Ne besojmë se Fortuna është përgjigja për çdo investitor ndërtimi, që është në kërkim për firmë që mund t’i furnizojë me të gjitha materialet e ndërtimit primar dhe sekondar, nga pajisje të jashtme për ujë deri në pajisjet më të vogla. Si pasojë e besimit tonë, klientët tanë më të mëdhenj janë kompanitë më të mëdha nga industria e ndërtimtarisë, industria e drurit, industria me metale, industria ushqimore dhe kompani për montim.

Njëkohësisht, ne punojmë dhe me klientë të mëdhenj, u përgjigjemi nevojave të klientëve të vegjël nëpërmjet furnizimit të përditshëm të pesë dyqaneve të mëdha dhe qindra të vegjël dhe marketeve në vend.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Sanitary and batteries

Retail Price - VAT Included:Ask for price

PEHD fitting

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Fire protection equipment

Retail Price - VAT Included:Ask for price

GRP Pipes

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Channel bars

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Urinals URIDAN

Retail Price - VAT Included:Ask for price

PIPELIFE ECOSYSTEMS

Retail Price - VAT Included:Ask for price

SILVER LIFE Pipes

Retail Price - VAT Included:Ask for price

PIPELIFE MASTER 3 Pipes

Retail Price - VAT Included:Ask for price

PIPELIFE PRAGMA Pipes

Retail Price - VAT Included:Ask for price

PIPELIFE PRO Manholes


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa
Купони

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj