Фиона


  • Адреса: 7-ми Ноември 26
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈7438 км
  • Локација: Веднаш до кинески центар Гари

  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00
    Нед од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1713862510_9.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Ние сме независна цвеќарница која се наоѓа на чекори од центарот на градот Охрид. Горди сме што ги задоволуваме нашите клиенти со оригинални цветни букети кои прават моментите да траат вечно.
Нудиме голем избор на саксиски цвеќиња како орхидеи, антуриуми, палми, рододендрони и многу, многу други...
Посетете не или нарачајте онлајн.
Среќни сме што ве гледаме 😇
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи