Феротерм

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаДостава

  • Адреса: с.Боговиње
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7397 км
  • Локација: Индустриска зона

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00
    Саб од 09:00 до 16:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Феротерм e компанија која нуди опрема за греење, соларни системи и колектори.

Партнерите со кои заеднички работиме се: CENTROMETAL, WAILLANT, HERTZ, GLOBAL, CALEFFI, GRUNDFOS, FERRO, ELBI, THERMOFLUX, ECOFLAM и други.
Целта на нашата компанија е со горенаведените брендови да носиме топлина во вашиот дом.

Располага со сопствен деловен простор и продавница, како и лесен товарен транспорт за доставување роба до добавувачите. За сите наши производи имаме обезбедено сервис и резервни делови, а нудиме и помош при проектирање и инженеринг на секакви видови инсталации од областа на греење и климатизација.

Наша мисија е постојано задоволување на инвеститорите и клиентите/купувачите нудејќи им производи и услуги согласно прифатените стандарди и бараниот квалитет, преку соработка со партнерите од својата дејност која придонесува за корист на сите страни, со овозможување на мотивирачка работа и соодветни услови за работа на своите вработени.
повеќе

Постови

каталог – Feroterm

Феротерм e компанија која нуди опрема за греење и соларни системи и колектори. Феротерм располага со ...

ЦЕНТРОПЕЛЕТ ZVBS (25-35 kw) – Feroterm

Феротерм e компанија која нуди опрема за греење и соларни системи и колектори. Феротерм располага со ...

Feroterm – Техника на централно греење

Секогаш ви стоиме на располагање за било каква подршка за нашите производи

Photos from Feroterm's post

Photos from Feroterm's post

Photos from Feroterm's post

Photos from Feroterm's post

Photos from Feroterm's post

Prezentimi i pompave termale #mitsubishielectric \ prezentacija na termalni pumpi #mitsubishielectri ...
10%заштеда
Цена со ДДВ:86.100 ден.77.490 ден.

KAMINI NA PELETI DIECOTEC JENA HIDR ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:76.875 ден.69.188 ден.

Камини на пелети DIECOTEC JENA HIDR ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:81.460 ден.73.314 ден.

ШПОРЕТ ЗА ГРЕЕЊЕ И ГОТВЕЊЕ CENTROME ...

7%заштеда
Цена со ДДВ:554 ден.515 ден.

АЛУМИНИУМСКИ РАДИЈАТОР ГЛОБАЛ - ИТА ...

Цена со ДДВ:1.690 ден.

Батерија Alegro BAG 7

Цена со ДДВ:1.190 ден.

Батерија Vasto BVA 2

Цена со ДДВ:1.830 ден.

Батерија со туш Vasto BVA 11

Цена со ДДВ:850 ден.

Батерија Vasto BVA 4

Цена со ДДВ:1.090 ден.

Батерија Ankona BAN 4

Цена со ДДВ:2.600 ден.

Батерија Ankona BAN 11

Цена со ДДВ:850 ден.

Батерија Basic BBC 4

Цена со ДДВ:32 ден.

АЛУПЛАСТ ЦРЕВО 16*2


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи