Феротерм

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаДостава

  • Адреса: с.Боговиње
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7824 км
  • Локација: Индустриска зона

  • Телефон 2: 070 949989
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00
    Саб од 09:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1598518104_47.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Феротерм e компанија која нуди опрема за греење, соларни системи и колектори.

Партнерите со кои заеднички работиме се: CENTROMETAL, WAILLANT, HERTZ, GLOBAL, CALEFFI, GRUNDFOS, FERRO, ELBI, THERMOFLUX, ECOFLAM и други.
Целта на нашата компанија е со горенаведените брендови да носиме топлина во вашиот дом.

Располага со сопствен деловен простор и продавница, како и лесен товарен транспорт за доставување роба до добавувачите. За сите наши производи имаме обезбедено сервис и резервни делови, а нудиме и помош при проектирање и инженеринг на секакви видови инсталации од областа на греење и климатизација.

Наша мисија е постојано задоволување на инвеститорите и клиентите/купувачите нудејќи им производи и услуги согласно прифатените стандарди и бараниот квалитет, преку соработка со партнерите од својата дејност која придонесува за корист на сите страни, со овозможување на мотивирачка работа и соодветни услови за работа на своите вработени.
повеќе
10%заштеда
Цена со ДДВ:86.100 ден.77.490 ден.

KAMINI NA PELETI DIECOTEC JENA HIDR ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:76.875 ден.69.188 ден.

Камини на пелети DIECOTEC JENA HIDR ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:81.460 ден.73.314 ден.

ШПОРЕТ ЗА ГРЕЕЊЕ И ГОТВЕЊЕ CENTROME ...

7%заштеда
Цена со ДДВ:554 ден.515 ден.

АЛУМИНИУМСКИ РАДИЈАТОР ГЛОБАЛ - ИТА ...

Цена со ДДВ:1.190 ден.

Батерија Vasto BVA 2

Цена со ДДВ:1.830 ден.

Батерија со туш Vasto BVA 11

Цена со ДДВ:850 ден.

Батерија Vasto BVA 4

Цена со ДДВ:1.090 ден.

Батерија Ankona BAN 4

Цена со ДДВ:2.600 ден.

Батерија Ankona BAN 11

Цена со ДДВ:850 ден.

Батерија Basic BBC 4

Цена со ДДВ:32 ден.

АЛУПЛАСТ ЦРЕВО 16*2


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи