Fabricca

Јавен превозДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Христо Татарчев 1/21-А (Сава Ковачевиќ)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км
  • Локација: нас.Кисела Вода последна 24-ка

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи