Evrotim

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Jane Sandanski 113
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км

  • Telefon 2: 02 2450436
  • Faksi: 02 2450925
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1436171208_96.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Historia e EuroTim

Historia jonë fillon në vitin 1992 kur për herë të parë EURO-TIM u paraqit si kompani në tregun mjekësor në Maqedoni. Me një entuziazëm të madh zbuloheshin përparimet mjekësore. Duke ndjekur ato ne zbulonim kompanitë kryesore në fusha të ndryshme të mjekësisë dhe farmacisë. Që nga fillimi ne u drejtuam nga ideja për të prezantuar dhe tregtuar pajisje dhe produkte me cilësi të lartë. Atë e kemi përmbushur dhe realizuar me sukses deri më sot. Dhe natyrisht që edhe në të ardhmen do të jetë rruga jonë drejt suksesit. Suksesi fillestar na ka shtyrë të zgjerojmë shërbimet tona në territoret fqinje të Shqipërisë dhe Kosovës, ku në10 vitet e fundit kemi një partneritet të fortë dhe të suksesshëm me institucionet shëndetësore publike dhe private. Ekipi ynë përbëhet nga profesionistë të motivuar dhe të përkushtuar në fushën e mjekësisë dhe ekonomisë.

Në punën tonë ne karakterizohemi nga përkushtimi, përvoja, profesionalizmi dhe suksesi i garantuar për klientët tanë.

Shërbimet që ne ofrojmë:

Zgjidhje të plota spitalore dhe farmaceutike.
Projektim dhe asistencë e specializuar në hartimin e institucioneve shëndetësore dhe ndërtimin e objekteve shëndetësore sipas modelit -çelës në dorë, nga projekti në zbatim.

EURO-TIM është gjithashtu një përfaqësues i autorizuar i kompanive GETINGE GROUP gjegjësisht të MAQUET GmbH - Gjermani, MAQUET SA - Francë, MAQUET Critical Care - Suedi dhe ARJO - Angli.

Pajisje mjekësore, farmaceutike dhe laboratorike nga marka kryesore suedeze GETINGE AB, që është numri një në botë për pajisjet e sterilizimit dhe dezinfektimit.

Pajisje për audiometri - timpanometri, aparate EKG, aparate CTG, defibrilatorë, AED…

Mobiliet spitalore, shtretër për reanimacion, dyshekët terapeutikë, sisteme për ngritje të pacientëve ...

Materiale mjekësore për përdorim për repartet spitalore, sallat e operacionit, reanimacione, ambulanca, materiale për sterilizim, penj kirurgjikal, rrjetat kirurgjikale për hernia, instrumente kirurgjikale, detergjentë për dezinfektim të instrumenteve dhe sipërfaqeve, material për fashim ...

Pajisje mjekësore, farmaceutike dhe laboratorike nga marka kryesore suedeze GETINGE AB, që është numri një në botë për pajisje për sterilizim dhe dezinfektim.

Pajisjet për audiometri - timpanometri, aparate EKG, aparate CTG, defibrilatorë, AED…

Mobilet spitalore, shtretër për reanimacion, dyshekët terapeutikë, sisteme për ngritje të pacientëve ...

Materiale mjekësore për përdorim për repartet spitalore, sallat e operacionit, reanimacione, ambulanca, materiale për sterilizim, penj kirurgjikal, rrjetat kirurgjikale për hernia, instrumente kirurgjikale, detergjentë për dezinfektim të instrumenteve dhe sipërfaqeve, material për fashim ...


Vizioni
Çdo gjë për pacientët dhe ekipet profesionale të mjekëve, farmacistëve, specialistëve të laboratorit, asistentëve laboratorikë, infermiereve dhe teknikëve dhe personelit tjetër mjekësor.

Të jetë një kompani udhëheqëse në tregun mjekësor, farmaceutik dhe laboratorike, që u ofron klientëve të saj zgjidhje dhe produkte unike me cilësi të lartë dhe unike. Klientët mund të mbështeten tek ne në çdo kohë kur është fjala për përdorimin e duhur dhe servisimin e pajisjeve mjekësore. Për suksesin tonë flasin dhe përkushtimi ynë i pamasë për trajnim dhe zhvillim të profesionistëve, si dhe një kuptim i plotë i kërkesave të klientëve tanë.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj