Evrohem-Kristi

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Partizanski Odredi 62 lok.3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7849 км

  • Telefon 2: 02 3222143
  • Faksi: 02 3222143
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1703601685_21.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Kompania EVROHEM është e themeluar në vitin 1991 dhe veprimtari kryesore është prodhimi dhe tregtia me kimi dhe produkte kimike.

Nga viti 2001 jemi përfaqësues gjeneral të Marigold Industrial më vonë Comasec-Marigold, kompani lidere në botë, e specializuar për prodhimin e dorëzave mbrojtëse.

Në vitin 2009kemi themeluar edhe EVROHEM-KRISTI e cila është e specializuar për prodhimin dhe shitjen e të Mjeteve Mbrojtëse Personale.

Disponojmë me më shumë se 200 tipe të dorëzave për synime të ndryshme, këpucë mbrojtëse, mburojë të kokës , syve dhe rrugëve të frymëmarrjes, rrobat e punës etj.

Përkrah programit të MHT pajisjeve, kryejmë prodhimin dhe tregtin me produkte kimike për më shumë industri (ushqimore, letrës, kozmetikës, etj.)
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj