EVN Maqedoni QEK Shkup Vasil Glavinov


 • Adresa: Bosnja dhe Hercegovina p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
  Foto dhe video galeri

  Наплатни пунктови:

  Наплатен пункт 1: Босна и Херцеговина бб (во склоп на КЕЦ)
  më shumë
  Mapa

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj