EVN Maqedoni QEK Kavadar


 • Adresa: Bllagoj Alleksov 2
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7927 км
  Foto dhe video galeri

  Наплатни пунктови:

  Наплатен пункт 1: Бул. “Блажо Алексов бб.” Кавадарци (во склоп на КЕЦ)

  Наплатен пункт 2: Индустриска бб, Неготино
  më shumë
  Mapa

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj