Eurometal Mebell

ParkingPunojmë 6 ditë në javë

  • Adresa: Marshall Tito p.n.
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7394 км
  • Lokacioni: perballe Shik Jellak

  • Faksi: 044 353401
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1606472815_12.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Нашата цел е да ги понудиме нашите производи со соодветни и конкурентни цени, без да се загрозува квалитетот, притоа исполнувајќи ги очекувањата на нашите клиенти.

Додека ги подобруваме ергономијата, дизајнот и квалитетот на мебелот, ние се трудиме да ги намалиме единечните трошоци со помош на техники на производство.

Искористувајќи ги искуствата од минатото, правилно се обидуваме да ги утврдиме потребите на сегашноста и иднината.

Ние придонесуваме со нашето знаење и искуство во дизајн што нашите клиенти би сакале да добијат.

Ги зголемуваме нашите искуства следејќи ги светските дела на нашиот сектор. Ги следиме потребите на корпоративните и индивидуалните клиенти и ги исполнуваме очекувањата со квалитет, бидејќи тие се менуваат и разликуваат со текот на времето.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj