Euro glass

Parking

  • Adresa: bul.Nikolla Karev (Jugosllavija) p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км

  • Telefon 2: 070 234626
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1561713070_32.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Shitje e xhamave për automjete dhe mekanizma.
Euro Glas ka në dispozicion një numër të madhe xhamash të përparmë dhe anësor për të gjitha llojet e automobilave dhe automjeteve për transport. Xhamat e automjeteve të vendosur, posedojnë të gjitha certifikatat e sigurisë dhe xhama të caktuar kanë dhe një mbrojtje plus UV.

Euro Glas disponon dhe me rezerva në mekanizmat dhe pjesët rezervë për ngritje elektrike dhe me dore të xhamave anësor të automjeteve, për të gjitha tipet e automjeteve.
Riparimi të xhamave automobilistik të dëmtuar
Shpesh, duke drejtuar automobilin ndodh që xhami i përparmë i tij, të goditet nga një mjet i fortë dhe të ketë dëmtim të vogël të xhamit. Në pamje të parë një dëmtim i vogël, por nëse nuk riparohet në kohë, mund të shkaktojë plasaritje më të mëdha dhe dëmtim të xhamit të përparmë të automobilit, dhe nëse kjo ndodh gjatë drejtimit të automobilit, mund të shkaktojë dhe pasoja më serioze dhe aksidente automobilistike.

Prandaj rekomandojmë, në një afat sa më të shkurtër, kur do vëreni dhe dëmtimin më të vogël në xhamit të përparmë të automobilit, vizitoni servisin tonë për të diagnostikuar dëmtimin dhe të riparojmë xhamin.
Riparimin e xhamit e bëjmë me cilësi të lartë dhe vështirë se mund të vërehet se në atë vend ka pasur plasaritje, gjithashtu me riparim ne mbrojmë dhe xhamin e përparmë të xhamit, deri në zgjerimin e plasaritjes dhe ndërrim të xhamit me të ri.
Raporti ynë me klientët.

Arritëm të vendosim një lidhje të pathyeshme ndërmjet cilësisë së shërbimit, çmimit dhe klientëve të kënaqur. Vendosëm standard të larta për vendosjen ose riparimin e pjesëve të dëmtuara të automobilit tuaj.
Japim garanci të duhur për elementët e vendosur. Motivi ynë dhe qëllimi i garantuar , është automjet pa defekt dhe klient i kënaqur.

Ju mirëpresim në servisin tonë që të bindeni për profesionalizmin tonë.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj