Energomont


  • Adresa: bul.Brigada e 3-të Maqedonase p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7427 км

  • Telefon 2: 02 2443878
  • Faksi: 02 2443877
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1626078229_05.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Firma MIP ENERGOMONT Shkup ka bërë integrim me M. Z. Tito-Shkup në vitin 1988. Në vitin 1991 M. Z TITO transformohet në Holding me më shumë shoqëri nga e cila lindi dhe SH. A ENERGOMONT Shkup, e cila është subjekt i veçantë, pra trashëgimtar i ish MIP ENERGOMONT.

Derisa SHA ENERGOMONT Shkup punon dhe funksionon si një ndërmarrje më vete, pra si një subjekt juridik, është i privatizuar 100% nga të punësuarit me blerje të kapitalit.


Momentalisht në SHA ENERGOMONT Shkup janë punësuar 49 punonjës, dhe atë veçanërisht personel me arsimim të lartë të specializuar prej inxhinierësh, teknikë dhe personel i kualifikuar dhe me kualifikim të lartë për këtë degë. Prej kapitalit bazë disponon me hapësirë zyrtare: ndërtesa banimi, baraka dhe magazinë në rr. Treta Makedonska Brigada P.N, Shkup si dhe parkun e saj të automjeteve.

Aktiviteti bazë i SHA ENERGOMONT Shkup është kryerje e kanalizimit atmosferik dhe i ujërave të zeza, hidraulikë e brendshme dhe e jashtme, hidraulikë me pjesë sanitare, sisteme për furnizim me ujë me të gjithë objektet e tjera përcjellëse të vendeve të banuara me nënstacione pompash dhe rezervuarë dhe kushte hidroforike, si dhe kanale për ujë të ngrohtë, nënstacione dhe instalime të brendshme për ngrohje. Në firmën tonë ekziston dhe një E. E e veçantë për kryerje të instalimeve elektrike.


Gjatë punës së përditshme të SHA ENERGOMONT Shkup, ka punuar në një numër të madh objektesh në vend dhe jashtë dhe do t'i përmendim më të rëndësishme.


Një numër i madh ndërtesash banimi në Shkup dhe qytete të tjera në të gjithë Republikën dhe ish Jugosllavinë si dhe në shtete si Gjermani, Çeki, Rusi, Irak dhe Itali
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Construction of water supply

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Construction of sewers


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj