Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Kumanovë
 • Gostivar
 • Strumicë
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Energji elektrike - kompani për furnizim
 • Energji elektrike - shpërndarje
 • Telefona të rëndësishëm
 • Shërbime kujdestarie
 • Qendra kontakti (call centre)
 • Qendra Informative
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Energji elektrike - kompani për furnizim

EVN Maqedoni QEK Shkup Vasil Glavinov


 • Adresa: Bosnja dhe Hercegovina p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/20eed5c2056e1434c5b5dfe0e1ce2dcf.jpg?t=true&w=300&h=300

EVN Maqedoni QEK Strugë


 • Adresa: Mini Servisna Zona p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7425 км

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/20eed5c2056e1434c5b5dfe0e1ce2dcf.jpg?t=true&w=300&h=300

EVN Maqedoni QEK Strumicë


 • Adresa: Ballkanska 18
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/20eed5c2056e1434c5b5dfe0e1ce2dcf.jpg?t=true&w=300&h=300

EVN Maqedoni-QEK Shtip//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/20eed5c2056e1434c5b5dfe0e1ce2dcf.jpg?t=true&w=300&h=300

Ecp Tim


 • Adresa: Petre Piruze 4 (Meksichka)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektrodistribucija (EVN)


 • Adresa: Lazar Licenoski 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektrodistribuimi (EVN) informacion dhe paraqitja e defekteveElektrodistribuimi menaxhon me rrjetin e shpërndarjes dhe me atë kryen veprimtarinë e shpërndarjes së energjisë elektrike.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1446121907_23.jpg?t=true&w=300&h=300

Elnor


 • Adresa: Krçin 3/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enerdzi Aktive


 • Adresa: Fronti Popullor 27/2-3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Energy Wind


 • Adresa: Leninova 16/8
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grin Enerxhi treiding


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 15-a/1-4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grupacioni Energjetiko Financiare


 • Adresa: Sheshi Maqedonia 33
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mist Enerxhi


 • Adresa: Bul.Koço Racin 33
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:30 deri më 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pan Intertrejd


 • Adresa: Bul.8 Shtatori 4/1-3 (Revolucioni i Tetorit)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Solarpro Holding


 • Adresa: Shen Kliment Ohridski 52/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

U Power


 • Adresa: Aminta III 33-a 1/29
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

eTriciti


 • Adresa: Bul.Brigada e 3-të sulmuese Maqedonase 52/1-1
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
сите 62 | | | веќе видена

Посебно ми е драго, како косопственик и член на Надзорниот одбор на СН Финансиското друштво, да го поздравам издавањето на првата SN VISA картичка во ...
сите 4 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj