Energija saloni shitës 2

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 072 213590
  • Faksi: 02 3061468
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d9b76ec79d49420cd42042d7baa027d4.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Në Energija mundemi të ju ofrojmëproduktet dhe shërbimet në vijim:
- Pajisje për ngrohje, ftohje, kondicionim dhe ventilim
- Projektim të sistemeve për ngrohje, ftohje dhe kondicionim
- Mirëmbajtje të rregullt dhe servis të pajisjeve për ngrohje, ftohje dhe kondicionim

Ekipi i Energija është në dispozicion për dërgesë të një numri të madh të pajisjeve nga prodhuesit me renome botërore të:
- çilerë/pompa ngrohëse
- ventilokonvertorë
- kondicionerë (invertorë dhe fixed speed realizim)
- oda kondicionerësh
- pajisje për ftohje në oda ftohëse

Misioni ynë:

Sigurimin e shërbimit më të lartë për klientët tanë duke marrë parasyshë të gjitha aspektet nga puna e përditshme dhe fitimin e zgjidhjes cilësore dhe efikase në lëminë e ngrohjes, ftohjes dhe kondicionimit me investim të ulët dhe shpenzime eksploatuese.

Vizioni ynë :

Ne jemi të drejtuar kah arritja e performansave më të larta, dhe kemi për qëllim rritjen e vazhdueshme dhe përmirësimin e pozicionit në treg.
më shumë
14%save
Retail Price - VAT Included:69.990 MKD59.990 MKD

Toshiba RAS-B16J2KVSG-E / RAS-16J2A ...

12%save
Retail Price - VAT Included:68.890 MKD59.990 MKD

Toshiba RAS-16PKVSG-E / RAS-16PAVSG ...

12%save
Retail Price - VAT Included:68.890 MKD59.990 MKD

Toshiba RAS-B16PKVSG-E Suzumi Plus ...

8%save
Retail Price - VAT Included:57.990 MKD52.990 MKD

Toshiba RAS-B13J2KVSG-E / RAS-13J2A ...

7%save
Retail Price - VAT Included:27.990 MKD25.990 MKD

Haier AS35TADHRA-CL / 1U35MEEFRA Tu ...

6%save
Retail Price - VAT Included:40.990 MKD38.490 MKD

Haier AS50TDDHRA-CL / 1U50MEEFRA Tu ...

6%save
Retail Price - VAT Included:24.990 MKD23.490 MKD

Haier TIDE Green AS35TAMHRA/1U35YEM ...

Retail Price - VAT Included:36.990 MKD

Carrier 42QHB12D8S / 38QHB12D8S Inf ...

Retail Price - VAT Included:52.990 MKD

Carrier 42QHB18D8S / 38QHB18D8S Inf ...

Retail Price - VAT Included:38.990 MKD

Toshiba RAS-B13J2KVG-Е / RAS-13J2AV ...

Retail Price - VAT Included:49.990 MKD

Toshiba RAS-B16J2KVG-Е / RAS-16J2AV ...

Retail Price - VAT Included:77.990 MKD

Toshiba RAS-13PKVPG-E / RAS-13PAVPG ...

Retail Price - VAT Included:38.290 MKD

Haier AS35S2SF1FA / 1U35S2SM1FA Fle ...

Retail Price - VAT Included:36.990 MKD

Carrier Infinity 42QHB12D8S inverte ...

Retail Price - VAT Included:77.990 MKD

Toshiba RAS-13PAVPG-E Daisekai 9 in ...

Retail Price - VAT Included:77.990 MKD

Toshiba RAS-B13U2FVG-E Bi-Flow inve ...


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj