Elya gradba


  • Adresa: Bul.Goce Dellçev 11 Dtc Mavrovka
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7852 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1576743726_16.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Елја Градба Дооел ви нуди висок квалитет и беспрекорна услуга за изнајмување на кранови, градежништво, обезбедување на делови од градежна опрема и возила. Како Елја Градба Дооел, ние треба да обезбедиме услуга заедно со високо обучен персонал во цела Македонија.

Изнајмување на кранови и дигалки, изведба на градежни објекти, делови за градежни машини

Компанијата Елја Градба работи во Скопје, Македонија. Мобилните кранови во нашата компанија се изнајмуваат на месечно, дневно ниво до изнајмување на час. Нашите кранови имаат карактеристики според работата што треба да се направи. Разумни цени, квалитетна работа, доверлив персонал. Три фактори за кои се грижи нашата компанија.

Услуги

Изнајмување на acar кран
Изнајмување на snowdrop кран
Изнајмување на telehander кран
Изведба на градежни објекти
Делови за градежни машини
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj