Елмед


  • Адреса: ул.27 бр.16-г нас.Илинден
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7861 км
  • Локација: Позади општина Илинден

  • Телефон 2: 02 3216578
  • Факс: 02 3216577
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1581412495_88.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Елмед д.о.о. - Скопје е компанија која ја гради својата успешна приказна на македонскиот пазар уште од 1991 година. Дејноста и активностите ги започнува во секторот на индустријата и индустриското обележување за веќе во 1995 година својата експертиза ја прошири и во доменот на продажба, инсталација, сервис и целокупна техничка поддршка на апарати во медицинскиот сектор.

Присуството во медицинскиот сектор го подвлекува преку застапништвото на медицинска опрема на два водечки светски брендови:

Iskra Medical, Словенија - опрема за физикална терапија, рехабилитација, спортска рехабилитација и естетска медицина.

Schiller AG, Швајцарија - опрема за кардио-пулмонарна дијагностика.

Иднината припаѓа на модерните и иновативни компании кои грижливо планираат и стратешки управуваат со својата работа. Нашата мисија е константно усвојување на нови знаења, следење и имплементација на сите техничко-технолошки достигнувања и пласман на производ соодветен на потребите на клиентот кој ќе овозможи давање на најпрофесионална услуга. Нашата визија е да бидеме препознатливи и ценети како лидери во областа на медицината преку квалитетот и поддршката која ја нудиме за медицинската опрема и апарати.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи