Ekon Elektron

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Justinian I (Draçevska) 41
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10694 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30
    Sh nga 08:30 deri më 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574412759_76.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Друштвото со ограничена одговорност “ЕКОН ЕЛЕКТРОН” како колективен постапувач согласно член 31 од Законот за управување со електрична и електронска опрема и отпадна електрична и електронска опрема е регистрирано на 09.12.2014 година.

ЕКОН ЕЛЕКТРОН oбезбедува целосна усогласеност со сите правни аспекти на прописите за управување со електрична и електронска опрема и отпадна електрична и електронска опрема.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj