Eko vent

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 078 384611
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00
    Sh nga 08:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568356592_18.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Eko Vent punon në kuadër të sektorit HVAC (ngrohje, ventilim dhe ajër të kondicionuar), në atë mënyrë të jetë një kompani B2B dhe B2C kooperative e orientuar për bashkëpunim, me qëllim të ofrimit të shërbimeve dhe produkteve të fabrikuara brenda industrisë së saj. Këtu, në Eko Vent, ne jemi përgjegjës për projektimin, prodhimin, zbatimin dhe tregtimin e produkteve tona në mënyrë që të sigurojmë një gamë të gjerë shërbimesh lidhur me sektorin e ngrohjes, ventilimit dhe ajrit të kondicionuar dhe zgjidhjeve të tij rezidenciale.

Shërbime:
• Ngrohje
• Ventilim
• Klimatizim

Produkte:
• Ventilim
• Daikin
• Elemente për rikuperimin e nxehtësisë
• Ventilatorë armovent për tym
• Izolime
• Njësitë për ventilim
• Pastrues të ajrit
• Vegla dhe pjesë këmbimi

Viteve të fundit, Republika e Maqedonisë është përballur me probleme serioze të ndotjes, kryesisht në kryeqytet dhe në Tetovë, ku ndodhet dhe Eko Vent, u shpallën për një nga zonat më të ndotura në botë. Një mënyrë kyçe për të luftuar ndotjen do të jetë ideja e Eko Vent për përmirësimin e cilësisë së ajrit nëpërmjet sigurimit të zgjidhjeve të përshtatshme në fushën e ventilimit, ngrohjes dhe ajrit të kondicionuar.

Prioriteti dhe investimi në inovacione, teknologji dhe kapacitetin prodhues që nga krijimi i tij, e ka transformuar Eko Vent në një nga markat kryesore udhëheqëse në sektorin e ngrohjes dhe ajrit të kondicionuar në Maqedoni. Përvoja, qeverisja dhe shkathtësia në sektorin e ventilimit i mundësoi Eko Vent të fillojë prodhimin e kanaleve të ajrit në vitin 2013. Duke integruar teknologjinë më të fundit të prodhimit, kompania ka arritur në një nga kapacitetet më të larta të prodhimit në Maqedoni dhe në rajon.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Daikin Altherma LT

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Daikin Altherma 3H HT

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Daikin Sensira

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Daikin Comfora

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Daikin Nexura

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Daikin Perfera

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Daikin Stylish


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj