Eçka


  • Adresa: Qemal Sejfulla, tregu i mbyllur çair p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10683 км
Kategoritë:

peshk - shitore


  • Faksi: 02 2621728
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00
    D nga 08:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

Ценовното „цунами“ кое според економистите треба од есенва да покажува знаци на постепено слабеење, значително го погоди животниот стандард на Македонците. ...
сите 143 | | | веќе видена

Најави и консултации за мерки и помош во справувањето со последиците од енергетската криза и потребната набавка на енергенси, го одбележаа и вчерашниот ден. ...
сите 145 | | | веќе видена

Светска банка во својот најнов извештај предупреди дека економијата на земјава може да влезе во фаза на стагфлација. Во тој документ за следните неколку години ...
сите 32 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj