Durmo turs


 • Adresa: Boris Kidriç p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreFëmijët janë të mirëseardhur

  JK travel


  • Adresa: Dobrivoe Radosavlleviq 22
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈7481 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

  Punojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

  Delfina turs


  • Adresa: Bitpazarska 22
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7425 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

  Qëllimi kryesor i agjencis turistike Delfina Turs është të ofrojë shërbim cilësorë me qëllim që të kënaqen klientët dhe të arrijnë maksimum në punë. Puna profesionale dhe e zgjedhjes parkut vozitës ofrojnë: komoditet, shpejtësi, siguri deri në të gjitha destinacionet.

  Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Rojal Star Travel


  • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij 42/1 (M.H.Jasmin)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7425 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:00

  Royal Star Travel është një operator turistik i themeluar si pjesë e Grupit Royal Star që ofron të gjitha llojet e shërbimeve turistike cilësore.

  ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicioner

  Domino line


  • Adresa: Nikolla Karev 20, lok.13
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7426 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:00 deri më 18:00 • Sh - D nga 06:00 deri më 17:00

  Kompania jonë ofron transportin me autobus për Bullgarinë, Maqedoninë, Kosovën, Greqinë, Shqipërinë, Bosnjën, Malin e Zi, Azerbajxhanin.

  Mapa

  „СДСМ како одговорна партија, во изминатите две години спроведе низа мерки и политики кои обезбедуваат зголемување на животниот стандард, намалени трошоци и ...
  сите 134 | | | веќе видена

  Генералниот секретар на Светската царинска организација (СЦО), Кунио Микурија во периодот од 21 до 23 октомври 2019 година ќе престојува во официјална посета ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Важно е економските интереси, просперитетот на целиот Западен Балкан да биде ставен во прв план и да сфатиме дека преку таа соработка, која има и традиција, ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim


  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj