Duo Transport

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Ring Road Interchange Stajkovci
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1575543241_68.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

DUO TRANSPORT është një kompani e themeluar nga një ekip dinamik profesionistësh me mbi 15 vjet përvojë në transportin kargo, të cilët janë të gatshëm t'i përgjigjen të gjitha sfidave me qëllimin e vetëm për të përmbushur nevojat e klientëve.

Personeli me përgatitje të lartë, efikasiteti në punë, pajisjet teknike, cilësia e shërbimit dhe përvoja shumëvjeçare janë garancia jonë më e mirë për cilësinë e transportit dhe shërbimeve logjistike që ne ofrojmë.

Cilësia e shërbimit është gjithmonë në vend të parë, sepse për klientët tanë është e rëndësishme që dërgesat e tyre të jenë gjithmonë në kohën e duhur, në vendin e duhur dhe më të sigurta.

Secila prej dërgesave tuaja menaxhohet në mënyrë profesionale, personalisht, me kujdes dhe përcjellje që ju prisni dhe meritoni. Puna jonë nuk ka mbaruar derisa klienti ynë të jetë i kënaqur.


Duo Transport ka hapësirën e vet të parkimit prej 6000 m2 dhe sigurinë e vet me vieo mbikëqyrje 24 orëshe.

Shërbime:

-Transport
-Transport speciale
-Servis i automjeteve
-Shërbime komunale
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj