Dragi kom
//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1684826229_71.jpg?t=true&w=300&h=300


Ние сме компанија со репутација во градежната индустрија повеќе од 20 години. Нашата основна посветеност е да ги задоволиме потребите на нашите клиенти преку продажба на висококвалитетни градежни материјали, како и преку изградба и продажба на станови кои одговараат на најсовремените стандарди.

Со нашата широка палета на производи и услуги, ги задоволуваме сите потреби за градежни материјали. Нашите магацини и складишта за градежни материјали гарантираат достапност и брзина во испораката на производите, осигурувајќи сигурност и задоволство за нашите клиенти.

Со интегритет и посветеност кон квалитет, целосно сме посветени да ги надминеме очекувањата на нашите клиенти и да создаваме долготрајни и успешни деловни врски.

ПОНУДА:

- Бои, лакови и алати
- Железарија и браварија
- Магацини
- Продажба на градежни материјали
- Изградба и продажба на станови
- Складиште на градежни материјали

Кај нас ќе најдете буквално се од градежни материјали. Тули, цемент, арматура, керамиди, граѓа, профили, блокови како и најголем избор на бои и лакови, железарија и браварија. Нашата понуда опфаќа производи од различни брендови, што ги задоволува потребите на секој градежен проект.

Исто така, имаме на располагање рачен и електричен алат, што ви овозможува да ги завршите вашите проекти со леснотија и ефикасност.

Нашата визија е да бидеме вашиот прв избор за градежни материјали и да ви обезбедиме сè што ви треба за успешното реализирање на вашите градежни проекти.


За дополнителни информации контактирајте не на телефонските броеви:
+389 34 223 110 Богданци
+389 34 225 437 Дојран
+389 78 317 622 Струмица
нашиот тим ви стои на располагање.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj