Dora house service

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi Zonë

  • Adresa: M.T.Golloganov
  • Vendi: Shkup

  • Orari i punës: Ha nga 08:00 deri më 17:00
    Ma - Sh nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573212190_61.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

ПРЕСЕЛИ СЕ БЕЗ МАКА, БИДИ ГОСПОДИН!

Вршиме селидби, пренос и транспорт на инвентар и предмети од станови, куќи и деловни простории

✔Транспортот се врши со камион или комбе прилагодено за максимална заштита на предметите

▪ Релокација/пренесување на инвентарот од вашите станови, куќи или деловен простор.
▪ Товарење на специјални стоки (пример: различни уметнички дела, сефови, генератори, банкомати, фрижидери итн)
▪ Пакетирање
▪ Монтирање/Расклопување (пример: кујна, шкафови, кревети, деловен мебел итн)
▪ Складирање (чување на вашите предмети во одреден период кој ви е потребен)
Преселување низ Македонија
më shumë

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj