Dora house service

6 days a weekInternet accessWi-Fi Zone

  • Address : M.T.Gologanov
  • Place: Skopje

  • Working Hours: Mon from 08:00 to 17:00
    Tue - Sat from 09:00 to 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573212190_61.png?t=true&w=300&h=300


Photo & Video Galery

ПРЕСЕЛИ СЕ БЕЗ МАКА, БИДИ ГОСПОДИН!

Вршиме селидби, пренос и транспорт на инвентар и предмети од станови, куќи и деловни простории

✔Транспортот се врши со камион или комбе прилагодено за максимална заштита на предметите

▪ Релокација/пренесување на инвентарот од вашите станови, куќи или деловен простор.
▪ Товарење на специјални стоки (пример: различни уметнички дела, сефови, генератори, банкомати, фрижидери итн)
▪ Пакетирање
▪ Монтирање/Расклопување (пример: кујна, шкафови, кревети, деловен мебел итн)
▪ Складирање (чување на вашите предмети во одреден период кој ви е потребен)
Преселување низ Македонија
more

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel