Doors Impeks

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicionerDërgesë


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1566891668_35.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Firma Doors Imepks është e themeluar në vitin 2010 në Shkup.

Si përfaqësues i firmave udhëheqëse europiane Novoferm, Krispol, Marantec, Locher dhe Stilplast kryen shitje, montim dhe servis të dyerve për garazhe, dyer të rrezistueshme ndaj zjarrit dhe dyer speciale, dyer me krahë dhe rrëshqitëse, program PVC dhe alumin.

Strategjia jonë kryesore është të ofrojmë produkte nga cilësia më e lartë dhe me çmime të volitshme, si dhe kujdes profesional dhe përkushtim i vërtetuar ndaj klientëve. Për atë qëllim kemi realizuar kontakte të panumërta me klientët tanë, prej së afërmi të njoftohemi me nevojat dhe kërkesat e tyre.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Segment garage doors

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Roll garage doors

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Garage door

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Fireproof doors


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj