Domino

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Faksi: 02 3090453
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1424436526_88.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Domino është firmë që ekziston prej 22 vjetësh, duke punuar veçanërisht në segmentin e mjekësisë- aparatura dhe material furnizues.
Klientëve tanë u ofrojmë zgjidhje komplete: konsultime, instalime, trajnime dhe servis.

MJEKËSIA INTERNE:
- EKG, EEG, EMG, EP, CTG, Stres Test, Holter, ABP, Spirometri, Dopler, Pletizmografi, Rekorderë Holter Multiparametrik, Analizë të gjumit.
DIJAGNOSTIKË FOTOGRAFIE:
- Radiografi, CT, MRI, Ultrazë, Shiringa për Kontrast

KIRURGJI:
- Llamba Kirurgjikale, Termokauterë, Instrumente, Kontejnerë, Aspiratorë, Laserë, Pendan, Tavolina operacioni

KURIMI INTENSIV:
- Ventilator, Monitorë, Pompa infuzioni.

TERAPIA FIZIKALE:
- Elektro, Ultrazë,m Laser, Krio, Oksigjenë, Vakum, Frekuencë e lartë , Liposukcion, Terapi Goditëse - radiale dhe ekstrakorporale.

DERMATOLOGJI:
-Laserë, terapi goditëse, Krio, Filerë
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Ехо Апарат - MyLab ALPHA

Retail Price - VAT Included:Ask for price

ЕХО апарати - ESAOTE

Retail Price - VAT Included:Ask for price

ЕХО апарати - ESAOTE

Retail Price - VAT Included:Ask for price

ЕХО апарати - ESAOTE

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Доплер

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Пулсоксиметар

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Спирометар

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Спирометар

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Инхалатор

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Аспиратор

Retail Price - VAT Included:Ask for price

АБП монитор

Retail Price - VAT Included:Ask for price

ECG unit

Retail Price - VAT Included:Ask for price

ЕКГ апарат


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj