Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Kumanovë
 • Manastir
 • Gjevgjeli
 • Kriva Pallankë
 • Stip
 • Strumicë
 • Tetovë
 • Dellçevë
 • Strugë
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Dogana
 • Shpedicione
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Dogana

Procedurë doganore -TetovëKategoritë:

dogana

Colimpeks


 • Adresa: Terminali doganor p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7911 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

shpedicione, dogana

Dogana-Gjevgjeli


 • Adresa: Vendkalimi kufitar Bogorodicë
 • Vendi: Gjevgjeli

Kategoritë:

dogana

Dogana-Manastir


 • Adresa: Voden p.n. (Kravarski Pat)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7911 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

dogana

Dogana-ShkupKategoritë:

dogana

Gora-shped


 • Adresa: Terminali doganor p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7911 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

shpedicione, dogana

Procedurë doganore


 • Adresa: Bregallniçka 58
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7916 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 20:00 • Sh nga 12:00 deri më 20:00

Kategoritë:

dogana

Procedurë doganore -Aeroporti Ohër


 • Adresa: Aeroporti Shën Apostol Pavle
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7858 км

Kategoritë:

dogana

Procedurë doganore -Bllatë


 • Adresa: Vendkalimi kufitar Bllatë
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7817 км

Kategoritë:

dogana

Procedurë doganore -Delçevë, doganimi i mallrave


 • Adresa: Vendkalimi kufitar Dellçevë
 • Vendi: Dellçevë
 • Distanca: ≈7949 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Kategoritë:

dogana

Procedurë doganore -Delçevë, seksioni për qarkullim të udhëtarëve


 • Adresa: Vendkalimi kufitar Dellçevë
 • Vendi: Dellçevë
 • Distanca: ≈7949 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

dogana

Procedurë doganore -Deve Bair, doganimi i mallrave


 • Adresa: Vendkalimi kufitar Deve Bair
 • Vendi: Kriva Pallankë

Kategoritë:

dogana

Procedurë doganore -Deve Bair, qarkullimi i udhëtarëve


 • Adresa: Vendkalimi kufitar Deve Bair
 • Vendi: Kriva Pallankë

Kategoritë:

dogana

Procedurë doganore -Dojran


 • Adresa: Vendkalimi kufitar Dojran
 • Vendi: Star Dojran
 • Distanca: ≈7994 км

Kategoritë:

dogana

Mapa

Северниот бран ја зафати и македонската валута, па така и дел од банкнотите ќе станат „северни“. Народната банка склучила договори за набавка на нови банкноти ...
сите 4 | | | веќе видена

Македонска берза на официјалниот сајт го објави прегледот на финансиските податоци на котираните друштва за периодот 01.01-30.06.2019 година. Од вкупно 101 ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи