Dima

Punojmë 6 ditë në javëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Jane Sandanski 26-2/4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7427 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1687268150_57.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Nga viti 1992 e deri më sot, veprimtaria e DIMA-s bazohet në profesionalizëm, integritet dhe qëndrueshmëri. Punojmë për të ofruar shërbime cilësore dhe gjithëpërfshirëse të transportit të mallrave dhe zgjidhje logjistike. Orientimi ynë është drejt cilësisë dhe përmirësimit të vazhdueshëm të saj.

Gjatë përvojës sonë 30 vjeçare, kemi pasur mundësinë të jemi partnerë në pothuajse të gjithë sektorët, nga pajisjet kompjuterike te produktet ushqimore, nga produktet farmaceutike dhe pajisjet mjekësore deri te makineritë dhe materialet e ndërtimit. Jemi të bindur se asnjë shërbim nuk mund të jetë profesional sa duhet, as dhe me cilësinë më të lartë, nëse nuk prodhohet nga një ekip cilësor. Prandaj, besojmë se cilësia e DIMA-s rrjedh kryesisht nga punonjësit e saj. Prandaj ne besojmë dhe investojmë në përmirësimin e vazhdueshëm të burimeve njerëzore dhe përmirësimin e komunikimit me partnerët.

SHËRBIME:
• SHPEDICION
• TRANSPORT
• AERO-KARGO

Qëllimi ynë lidhur me punën me klientët është të arrijmë bashkëpunim proaktiv përmes të cilit do të jemi në gjendje të marrim parasysh nevojat e ardhshme të partnerëve tanë. Ky është një nga aspektet e punës sonë ku jemi të fokusuar më së shumti dhe në të cilin investojmë shumë kohë dhe punë.

Gjendemi në Bul. "Jane Sandanski" 26-2/4, dhe numri ynë i kontaktit është 02 3173296. Jemi në dispozicionin tuaj.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj