Derma plus

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Jane Sandanski 84-3/5
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10687 км
  • Lokacioni: до ТЦ Бисер во нас. Аеродром

  • Telefon 2: 071 745923
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00
    Sh nga 10:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1692357021_87.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Ordinanca dermatologjike estetike me stil inovativ të punës, me ndëgjueshmëri për pacientët dhe qasje të besueshme kah problemet dhe dëshirat e tyre.

Ordinance në portfolion e vet ofron gamë të shërbimeve dermatologjike, të krijuara për zgjidhje të sigurt të çdo problemit Tuaj

- Diagnostifikim dhe ndjekje të benkave
- Trajnim për shërim dhe menjanim të akneve
- Menjanimin e lytheve dhe kalpilarëve
- Shërimin e infeksioneve nga këpurdhat
- Menjanimin e ndryshimeve të lëkurës (me radiovalë)
- Testime alergologjike
- Biopsi të lëkurës
- Trajtim të fytyrës dhe trupit
- Mikrodermobrasin
- Piling kimik me dhe pa tharrtira frutash
- Korekcion të pigmentimit të lëkurës
- Filer
- Botoks- doktor i çertifuikuar për aplikimin e botoks
- Menjanimin e yndyrës, vijave të shtrirjes, celulitit
- Epilim të fytyrës
- Diagnostikë dhe shërim të sëmundjeve gjinore bartëse

E vendosur në rreth të këndëshëm, e pajisur me aparaturë më bashkëkohore me të cilat kryesisht punojnë persona professional – dermatologë specialist

- ASCLEPION MeDioStar NEXT – LAZER DIODIK
- DERMA ROLLER
- RF – APARAT PËR RADIOFREKUENCË
- SË SHPEJTI - MeDioStar NEXT laser për menjanimin e kapilarëve dhe venave
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj