Декарбонизација на мотор


  • Адреса: Христо Татарчев (Сава Ковачевиќ) 47-в
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10687 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 09:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1663836382_67.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Сервиси кои ги нудиме:

-Декарбонизација

-Машинско чистење DPF и Катализатори

Декарбонизацијата на моторите во автомобилите ќе ни го подобри воздухот.

Чистењето на моторите од гарежот треба да ни стане навика и еднаш годишно да се третира моторот. Со тоа ќе го продолжат работниот век на моторот, а и занчително ќе продонесат за почист амбиентален воздух во средината во која живееме и се движиме.

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи