Давка

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Кузман Јосифовски Питу 7
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7493 км
  • Локација: кај новиот пазар

  • Телефон 2: 032 612018
  • Факс: 032 612018
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00
    Саб од 08:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1572428768_26.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
Вршиме опремување на училишта, детски градинки, предучилишни установи, домови за стари лица, дневни центри за деца, едукативни центри, игротеки...

Нашата фирма е формирана 1992 год. Основна дејност е продажба на книги, учебници и училишно-спортски помагала.

Давка ги нуди следниве производи:

-Спортка опрема
-Наставно нагледни помагала
-Биологија
-Хемија
-Математика
-Историја
-Географија
-Техничко
-Физика
-Одделенска настава
-Орфови инструменти
-Училишен мебел
-Канцелариски мебел
-Канцелариски материјалповеќе
Слика од локацијаСлика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи