Danper-tik


  • Adresa: Mito Haxhivasilev p.n.
  • Vendi: Kavadar
  • Distanca: ≈7500 км

  • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 09:00 deri më 21:00
    Mr , Sh nga 10:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

Горивата од ноќеска на полноќ ќе поскапат за 1 и за 1,5 денар, одлучи Регулаторната комисија за енергетика. Со денешната одлука малопродажните цени на ...
сите 42 | | | веќе видена

Македонски Телеком закажа собрание на акционери за 15 декември кога треба да ги назначи новите членови на Одборот на директори предложени од Владата. ...
сите 6 | | | веќе видена

Препораката за монетарната политика во глобални рамки е да остане релаксирана за да го поддржи економското закрепнување сѐ додека трае фазата на неизвесност, ...
сите 12 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj