Daki Dame trans


  • Adresa: f.Bellçe
  • Vendi: Demir Hisar

  • Telefon 2: 075 427592
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00
    Sh nga 07:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Во моментот нема потреба од прогласување кризна состојба во делот на енергетиката, а надлежните уверуваат дека цената на струјата за домаќинствата ќе остане ...
сите 258 | | | веќе видена

Компаниите кои имаат стабилни договори за снабдување со електрична енергија, засега не стравуваат од недостиг или евентуален скок на цените, е заклучокот од ...
сите 12 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj