Daim

ParkingPunojmë 6 ditë në javë

  • Adresa: Kacanicki pat p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7421 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 18:00
    Sh nga 08:30 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1523879025_88.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Ne jemi të bazuar në Shkup, por veprojmë në shkallë kombëtare në të gjitha llojet e të BMW. Ne jemi qendër e pavarur dhe profesionale per riparime të BMW, MOT dhe qendër e shërbimit.BMW Service DAIM

Departamenti ynë I dedikuar jep përsosmëri në cilësinë dhe përballueshmërinë për çdo pronar të BMW. Ne gjithashtu kemi një departament të dedikuar Mini mirëmbajtjes që është në gjendje për të, batutat e shërbimit dhe riparimin e ndonjë Mini. Angazhimi ynë për cilësi është i pakalueshëm dhe është arsyeja që ne kemi qenë themeluar që nga viti 1989. Një biznes familjar që ka një njohuri fenomenale të BMW dhe ofrimin e shërbimive për Minis


Ne kemi aksionet tona dhe vendin që siguron qindra automjete që shëbejnë për furnizimin e pjesëve për BMW. Ekipi ynë miqësore është i ditur, i përkushtuar, besnik dhe mbi të gjitha i arritshëm kështu që nëse ju keni ndonjë pyetje ose do të donit për të biseduar me një kompani që kujdeset ju lutem na kontaktoni me pyetjet tuaja.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Parts for BMW

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Service and parts for BMW

Retail Price - VAT Included:Ask for price

BMW auto service


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj