Cetus LED

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Partizanski Odredi 149 mez.2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10680 км
  • Lokacioni: Порта Влае

  • Telefon 2: 078 317118
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1636019102_9.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Cetus Led është një kompani që merret me prodhimin dhe tregtimin e ndriçimeve të jashtme, të brendshme dhe industrial, bazuar në teknologjinë më të fundit LED.

Ne jemi përfaqësues zyrtar i SARNIKON, që është një partner shumëvjeçar dhe distributor i liderit global në ndriçimi OSRAM Opto Semiconductors.

Llambat Cetus Led janë bërë nga komponentët më të mirë cilësor të Osram OS, kështu që mund të themi se kur bëhet fjalë për cilësinë, ne ofrojmë më të mirën. Ekipi ynë regjistron një sërë rezultatesh nga ekspertët tanë të vendosur në Maqedoni, Gjermani dhe Turqi, të specializuar në prodhimin dhe shitjen e llambave LED me efikasitet të lartë.
Qëllimi ynë është të ofrojmë një program të plotë të produkteve të brendshme dhe të jashtme LED me performancë të shkëlqyeshme të ndriçimit, efikasitet të lartë të energjisë dhe multifunksionalitet.

OSRAM OS- Llambat Cetus Led janë bërë nga komponentët më cilësor të markës me famë botërore OSRAM OS.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj