Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gjevgjeli
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Butiqe në Gjevgjeli

Dima


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7980 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00

Dimitra


 • Adresa: Talja Bikova 20
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7980 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

Kategoritë:

butiqe

Elit


 • Adresa: Marshall Tito 110/5
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7980 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00

Kategoritë:

butiqe

Enigma-M


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7980 км
 • Orari i punës: Ha - Ma , Mr , Pr nga 11:00 deri më 18:00 • Enj , Sh nga 09:00 deri më 15:00

Kategoritë:

butiqe

Fashion


 • Adresa: Partizanski Odredi i Gjevgjelisë p.n.
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7980 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00

Kategoritë:

butiqe

Happening


 • Adresa: Marshall Tito 71
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7980 км

Kategoritë:

butiqe

Kan Models


 • Adresa: Marshall Tito 1/6
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7980 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

Kategoritë:

butiqe

MGS-Feshn


 • Adresa: Bul.Gjevgjeli K-5
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7980 км

Kategoritë:

butiqe, konfekcione

Marija-ekstra


 • Adresa: Petar Musev 22
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7979 км

Kategoritë:

librari, butiqe, kozmetikë

Nava


 • Adresa: Marshall Tito 133
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7980 км

Kategoritë:

butiqe

Rosana


 • Adresa: Partizanski Odredi i Gjevgjelisë 8
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7980 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

Пауза: Пон-Саб 12-17ч

Kategoritë:

butiqe

SS Energy


 • Adresa: Partizanski Odredi i Gjevgjelisë 6
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7980 км

Kategoritë:

butiqe

Shik stil


 • Adresa: Marshall Tito 162
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7980 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:30 deri më 20:00

Kategoritë:

butiqe

Mapa

Просечната нето плата исплатена по вработен во декември 2019 година изнесува 26.836 денари, објави Државниот завод за статистика. А пред да дојде на власт, ...
сите 43 | | | веќе видена

Цената на нафтата на светскиот пазар е во пад за повеќе од два проценти, бидејќи инвеститорите се плашат од влијанието на епидемијата на вирусот корона врз ...
сите 20 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj