Bullgarisht, Gjermanisht-Naçko Tonçev

Punojmë 7 ditë në javë

PËRKTHYES GJYQËSOR I AUTORIZUAR ME PËRVOJË MË SHUMË VJEÇARE

Bullgarisht: gjyqësorë, me shkrim, konsekutiv, simultant
Gjermanisht: përkthim gjyqësor dhe me shkrim

Çmimet:
- 250-300 denarë, kontratë
- përkthim të dokumenteve për importim të automjeteve - 200 denarë

email: tonchev2000@yahoo.de
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj