Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Kumanovë
 • Strumicë
 • Prilep
 • Shën Nikollë
 • Kavadar
 • Vinicë
 • Koçanë
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Bujqësi - makina dhe makineri bujqësore - pjesë rezervë - tregti
 • Bujqësi - makina dhe makineri bujqësore - tregti
 • Automobila - pjesë rezervë - tregti
 • Bujqësi - makina dhe makineri bujqësore - pajisje dhe riparime
 • Kamionë dhe mjete të tjera transporti - pjesë rezervë
 • Kushineta (Llagera)
 • Vajra Motorik - Tregëti
 • Goma (Pneumatikë) Për Traktorë Dhe Mjete Transportuese
 • Permistope
 • Filtra - Tregti
 • Traktorë
 • Rrypa Për Makina
 • Vegla
 • Goma (Pneumatikë) - Tregti Dhe Shitore
 • Ujitje - Pajisje Dhe Realizim
Повеќе филтриПомалку филтри

Bujqësi - makina dhe makineri bujqësore - pjesë rezervë - tregti по градови

Kavadar Koçanë Kumanovë Manastir Mavrovë Prilep Shkup Shën Nikollë Stip Strumicë Tetovë Veles Vinicë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Bujqësi - makina dhe makineri bujqësore - pjesë rezervë - tregti

Dragolidi


 • Adresa: Bul.Goce Dellçev 118
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7901 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 20:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elleja-Zmaj


 • Adresa: Karposheva 52
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7894 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:30 • Sh nga 07:30 deri më 15:30 • D nga 07:30 deri më 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ferofleks/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Sasho 154


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 4/3 lok.10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mehanizacija-Uzunovi


 • Adresa: Bllagoja Stefkovski 41
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mikro kompani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Najk-prom


 • Adresa: F.Dabille p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7973 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nju Holand


 • Adresa: Voden 1
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Novi Komerc


 • Adresa: Leskovaçka 10
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7864 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Orion Inxhinering


 • Adresa: Ljube Grujoski 1
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7901 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

ORION ENGINEERING është një kompani për projektimin dhe prodhimin e moulds dhe veglave metalike për prodhimin e produkteve të fletës metalike, polimereve të aluminit, duke bërë pjesë këmbimi për makina dhe pajisje të ndryshme dhe shërbime të ndryshme të lidhura me përpunimin e metaleve dhe jo-metale.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/901efca5b99d83e688eb2113dfeb6a1a.jpg?t=true&w=300&h=300

Ortak


 • Adresa: Zaharija Shumlanska 7 (Prilepska)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pikaso


 • Adresa: Manush Turnovski 12, Novo Sellë
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7970 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rasadnik MIT


 • Adresa: Angell Trajçev 21
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7894 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Претседателот на Сојузот на стопански комори на Македонија, г. Трајан Ангелоски учествуваше на онлајн форум за трговска и инвестициска соработка помеѓу Општина ...
сите 48 | | | веќе видена

Време зa читање: 8 минути Бизнисмените ги испорачаа првите предлози до новата Влада за подобрување на бизнис климата во земјава. Во фокусот се најболните точки ...
сите 10 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj