Boki Simpl Tek Solushns


 • Adresa: bul.V.S.Bato 7 lok.9
 • Vendi: Shkup


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1690289978_53.jpg?t=true&w=300&h=300


  Ofrojmë zgjidhje komplete për biznesin tuaj:
  - sisteme alarmi
  - video survejim
  - sisteme për evidencë
  - kontroll të qasjes
  -videofoni interfoni
  - sisteme kompjuterike
  - rrjete kompjuterike
  - zbulim dhe raportim të zjarrit
  - dyer me rrëshqitje / krahë dere / trarë
  - tabela dhe ekrane interaktive
  - sistem zanor i objekteve

  Telefon: 076 243943
  më shumë

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj