Боди ту баланс

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизираноСпа центар

  • Адреса: Коста Новаковиќ 50-2/6
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7427 км
  • Локација: спроти ТЦ Три Бисери

  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00
    Саб од 12:00 до 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580805778_98.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Студио за масажа, мануелна терапија и кинезитерапија и многу повеќе...

Наши услуги:

Видови масажи:
-терапевтска
-спортска
-шведска
-хавајска
-Hot stone масажа

Медицинска акупунктура
Кинезитерапија и кинезитејпинг
Јумеихо (јапонска) терапија
Апликација на вендузи
IASTM (Instrument Assisted Soft Tissue mobilization)

повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи