Bo-Di Trejd

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Lesnovska 21
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7422 км
  • Lokacioni: Козле

  • Telefon 2: 070 540855
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1518177624_15.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri


Shërbime:

- Transport i shpejt lokal i mallrave dhe shpërngulje nëpër Shkup deri 1.9 ton
- Transport i shpejt ndërqytetor i mallrave dhe shpërnguljeve në të gjithë Maqedoninë deri 1.9 ton
- Transport i shpejt ndërkombëtar i mallrave dhe shpërngulje deri 1.9 ton

Kemi licencë për transport publik të mallit në të gjithë Maqedoninë
Transport mallrash
Shpërngulje
Kapacitet deri në 6 euro paleta
Themeluar në vitin 2000
Transportit në të gjithë territorin e Republikës së Maqedonisë dhe jashtë vendit

Specializimi ynë është transporti i shpejtë i mallrave me automjete dhe pesha maksimale është 1.9 ton. Kemi automjete për të lëvizur nëpër qytete ku ka një kufi për peshën maksimale të automjeteve prej 3.5 ton (2 ton automjeti + 1.5 ton ngarkesë). Transportin e kryejmë me furgona të rinj mallrash me dimensione të ndryshme kabine për hapësirën e ngarkesave (deri në 17m3)
Kompania jonë e transportit posedon licencë për të transport mallrash në trafikun e brendshëm dhe i plotësojmë të gjitha standardet për transportin e mallrave. Nuk duhet më të jeni në ankth nëse ngarkesa juaj do të mbërrijë në kohë, nëse automjeti që keni dërguar do të arrijë në destinacion apo ngarkesa do t'ju dëmtohet dhe njëkohësisht nuk do të ndani një shumë të madhe parash nga buxheti juaj.
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj