Радиус (100км)

Блисс Бјути Центар & Спа

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноФитнес центарСпа центар

  • Адреса: Илинденска 208
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈9129 км
  • Локација: комплекс Шипад

  • Телефон 2: 070 892777
  • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 21:00Слика од локација
Блисс спа центар ви нуди услуги од секаков вид на релаксација и разубавување.
Се наоѓа во мирниот дел на Тетово, на само 900м од центарот на градот.

Во СПА делот за релаксација БЛИСС ви нуди:
• Базен - со површина од 4,5м x 8,5м и константна термпература од 30°C
• Џакузи - за 4 особи со различен тип на масажа на сите седишта, температурата изнесува 35°C
• Сауна - загреана просторија чија цел е чистење на организмот од отровите и регулирање на нервниот систем. Процесот завршува со ладен туш.
• Кревет со хималајска сол - Кристалите се првите велнес кревети креирани така што корисникот лежи на хималајска сол. Целосно уникатен, нуди фантастично чувство на релаксација. Хималајската сол е целосно природна без адитиви И загадувачи, е богат со природни супстанции, има исклучително високо биоенергетски вредности и ги содржи сите минерали кои на човекот му се потребни.Солта нуди извонредни придобивки, малите зрна сол постојано прават микро масажа на телото.Температурата на солта ослободува јони преку создавање на аеросолен ефект. Релаксира мускулна напнатост на корисникот.
• Салисс или солена терапија - Циглите со чиста хималајска сол ги неутрализираат електромагнетните фрекфенции, ги полни молекулите на вода во собата со позитивна енергија, обезбедувајќи корисни ефекти.

повеќе

Постови

Timeline Photos

#hairstyles #hair #haircuts #haircolor #hairdo #olaplex#olaplextreatment #thebest #style 👌

Photos from Bliss Beauty Center & Spa's post

🔹Pishina & jacuzziPër momente çlodhëse dhe argëtuese të rrethuar nga luksi dhe komoditeti provoni p ...

Photos from Bliss Beauty Center & Spa's post

🔶Sauna fale vetive te shendetshme, stimulon riekuilibrimin e kushteve psiko fizike, duke rregulluar ...

Photos from Bliss Beauty Center & Spa's post

🔷Dhomen Salis e keni te disponueshme ne ambientet tona dhe eshte nder te vetemet ne Ballkan , nje am ...

Timeline Photos

#nailart #nails💅 #nails😍 #nailsdid #nails #thebest #beutiful

Timeline Photos

#happynewyear2018 #happy #newyear #celebrate #success #healthylifestyle #beauty #wish #allthebest #l ...

Timeline Photos

#nails #nailsart #nails💅 #nailsdid #nailsbeauty #thebest #style #thebest ❤️

Timeline Photos

#hair#hairstyles #hairdo #haircut#hairstyles #beauty #beautyandthebeast #beforeandafter #colorful #b ...
33%заштеда

Видете ги сите наши производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи