Bleri teks


  • Adresa: Abdyl Frashëri 65
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7819 км

  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 19:00Foto nga vendndodhja
Foto nga vendndodhja
Mapa

Просечната нето плата исплатена по вработен во декември 2019 година изнесува 26.836 денари, објави Државниот завод за статистика. А пред да дојде на власт, ...
сите 43 | | | веќе видена

Цената на нафтата на светскиот пазар е во пад за повеќе од два проценти, бидејќи инвеститорите се плашат од влијанието на епидемијата на вирусот корона врз ...
сите 20 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj