Биотек - Поликлиника


  • Адреса: Народен Фронт 5
  • Место: Скопје
  • Локација: Позади Биотек Лабораторија

  • Телефон 2: 02 6157755
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1696328342_83.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Пликлиниката Биотек има специјалистички оддели за: педијатрија, интерна медицина, гинекологија, клиничка трансфузиологија, медицина на трудот.

Услуги:

Педијатрија
- Специјалистички преглед
- Инхалаторна терапија
- Консултативен невролошки преглед
- Ултрасонографски преглед на мозок и дијагностика

Гинекологија
Гинеколошки преглед
ПАП тест
ХИВ типизација
Колпоскопија

Интерна медицина
Специјалистички преглед
Специјалистички преглед со ЕКГ
Ехо на абдомен, со преглед и терапија ( црн дроб, жолчно кесе,панкреас,бубрези,слезена, аорта,везика уринариа , простата)
Ехо на тироидеа со преглед и терапија

Медицина на трудот
Лекарскo уверениe за работоспособност

Клиничка трансфузиологија
Специјалистички консултации за дијагноза, третман, следење и препораки од областа на клиничка трансфузиологија
повеќе

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи