Binet Medikall

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Faksi: 02 3091712
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1620735937_04.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

MJEKËSIA PËRGJITHSHME: pajisje ECHO, pajisjet EKG, oftalmoskopë, otoskop, pulsoksimetër ...

GJINEKOLOGJI: pajisje ECHO 3D/4D më të sofistikuara, pajisje CTG, kolposkop, kauter, lazer, aspiratorë, tavolina ...

MJEKËSIA INTERNE: Ehokardiograf, ECHO aparate, ECG aparate, Holter ABP, sisteme EKG holterik dhe telemetrik , sisteme stres test, defibrilatori, EEG dhe EMG pajisje, spirometër, denzitometër i eshtrave, monitorë për pacient ...

KIRURGJIA: laparoskopi, elektrokauter, drita operative, tavolina operative, monitor për pacientin dhe monitorimi qendror ...

ENDOSKOPIJA: endoskopia e ngurt, fleksibile dhe video endoskopia...

ORL: Audiometër, timpanometër, sinusoskop, karrige ...

PAJISJE SPITALI: monitor për pacientin dhe sistemet e monitorimit qendror, perfuzor, infuzomat, mobilje spitali ...

MATERIALE SHPENZUESE dhe letër termike për të gjitha llojet e aparateve

PAJIM TË PLOTË

ARSIMIM në vend dhe jashtë vendit

KREDITIM PA KOSTO për përpunimin, lizing

SRVIS I AUTORIZUAR DHE MIRËMBAJTJE

PËRVOJË DHE PROFESIONALIZËM
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj