Bi-mek

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Mile Pop Jordanov 44
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км
  • Lokacioni: до хотел Гранит, Козле во близина на поликлиника Рес Хумана


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1645022330_59.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Bi-MEK qendër për pajisje mjekësore, është partner shumëvjeçar i bankës më të madhe europiane për qeliza amë CryoSave në Maqedoni. Me implementimin e standardeve për cilësi ISO 9001:2008 dhe me stafin e saj të specializuar, Bi-MEK është përfaqësues i certifikuar, si Qendër për shërbime për krioprevenim të qelizave amë në Maqedoni.

Ardhja në jetë e bebes është një prej momenteve më emocionuese dhe mbresëlënëse në jetë. Filloni t'i bëni shumë pyetje vetes për të ardhmen e familjes tuaj. Pyesni veten si të siguroni më të mirën për fëmijën tuaj dhe si të siguron shëndetin e tij gjatë viteve në vijim. Disa prej risive inovative mjekësore mund të ofrojnë mundësi për zgjidhje të kërkesave të deritanishme të parealizuara.

Për CryoSave

Në CryoSave, kemi dëshirë dhe dije t'ju ndihmojmë duke ju ofruar mundësinë të ruani qelizat amë nga gjaku dhe indet e kordonit të kërthizës së bebes tuaj. Me më shumë se 260 000 mostra të ruajtura, CryoSave është banka europiane familjare lidere për qelizat amë, e akredituar si bankë qelizash dhe organesh për mbledhje, analizë, përpunim dhe ruajtje të qelizave amë nga gjaku dhe qelizat kordonit të kërthizës. E themeluar në viti 2000, CryoSave është aktive në fushën e qelizave amë më shumë se 13 vjet, dhe profesionalizmi i saj i dëshmuar me kohë dhe ekspertiza, janë të njohura nga ana e mjedisit mjekësor dhe ofron shërbime ndërkombëtare në më shumë 70 shtete në gjashtë kontinente.
Cilësi dhe siguri

CryoSave është ndër bankat e pakta në botë me laboratorë zyrtarisht të akredituar nga ana e agjencive më të njohur me kërkesat më rigoroze siç janë: AABB, WHO:GMP, FAMHP, SWISSMEDIC, & ISO 9001:2008. Kjo do të thotë se nëse keni nevojë për qelizat tuaja amë, çdo spital në botë do ta pranoj mostrën e ruajtur në CryoSave si të sigurt për terapi.

Stabilitet
CryoSave është një kompani stabile nga ana financiare. Ky fakt shumë lehtë mund të vërtetohet sepse gjendet në listën publike të Euronrkst (bursa holandeze). Siguri shtesë ju jep dhe fakti që kjo bankë për qelizat amë është e para dhe më e madhja në Europë.
Zgjedhja e shërbimeve

CryoSave ofron shërbime që janë të vërtetuara nga ana shkencore dhe ato janë të përfshira në dy pakete të ndryshme: CryoCord (ruajtje e qelizave amë nga gjaku i kordonit të kërthizës) dhe CryoCord+(ruajte e qelizave amë nga gjaku dhe indet e kordonit të kërthizës).

Duke zgjedhur CryoSave si bankë ku do të ruani qelizat amë të fëmijës tuaj, bëni një zgjidhje të sigurt dhe të besueshme. Për më shumë informacione vizitoni web faqen tonë http://mk.cryo-save.com ose kërkoni më shumë informacion në telefonin dezhurnë 071 389 717.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj