Бар Код


  • Адреса: Рузвелтова 26
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7481 км
  • Локација: Спроти пошта

  • Телефон 2: 071 375069
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00
    Саб од 10:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Владата утре на седница ќе ги разгледува двете законски решенија кои се однесуваат на најавеното намалување на ДДВ на електричната енергија и воведувањето ...
сите 80 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи